Czapka pochodzi z oficjalnej kolekcji Audi Revolut F1 Team na sezon 2026 i jest dedykowana fanom Nico Hulkenberga - kierowcy startującego z numerem 27. Projekt sygnowany jest marką Adidas.
Zewnętrzna tkanina wykonana jest z poliestru o gładkiej, lekkiej strukturze. Czapka utrzymana jest w głębokiej szarej barwie zbliżonej do antracytu. Na przednim panelu widnieje czerwone logo Audi w technice wypukłego haftu. Na bocznym panelu nadrukowano logotyp zespołu z napisami "Revolut" i "F1 Team". Na daszku wyhaftowano srebrny numer 27 oraz trzy srebrne paski Adidas o metalicznym połysku. Z tyłu po lewej stronie powtórzono logo Adidas, a poniżej - szary napis "Revolut". Regulacja obwodu wykonana jest za pomocą zapięcia z otworami z tyłu czapki; taśma od wewnątrz ma czerwone akcenty. Jeden rozmiar dla dorosłych.
Haft z numerem 27 i spójna kolorystyka barw zespołu czynią ją konkretnym przedmiotem z kolekcji sezonu 2026 - także jako prezent dla fana Formuły 1.
| Stan: | Nowy |
| Strona główna: | Teamy Formuły 1 |
| Rodzaj: | Męskie ,
Damskie |
| Kategoria: | Czapki baseballowe |
| Kolor: | Szary |
| Grupa wiekowa: | Dorośli |
| Producent: | Audi |
| Kierowca: | Nico Hulkenberg |
| Materiał: | Inny |