O firmie

Sklep Gadzetyrajdowe.pl powstał w połowie 2007 roku. Jesteśmy importerem i oficjalnym dystrybutorem oryginalnych produktów teamów WRC oraz teamów Formuły 1. Ofertę uzupełniają produkty z logo polskich Rajdów, polskich teamów oraz szeroka gama modeli samochodów sportowych.

 

Współpracujemy także z większością organizatorów Rajdów w Polsce, produkując i dystrybuując oficjalne gadżety z logo Rajdu. Na wszystkich tych imprezach jesteśmy z naszym stoiskiem w Parku Serwisowym. Na części imprez (Rajd Polski, Rajd Barbórka, Rajd Warszawski, Rajd Lotos) jesteśmy także oficjalnym Punktem Informacji Kibica.

 

Działalności firmy Top Racing (właściciela sklepu Gadzetyrajdowe.pl) to także współorganizacja i biletowanie największych imprez sportu motorowego w kraju (Rajd Polski, Rajd Barbórka). W tej materii mamy już ponad 5-letnie doświadczenie.

 

Działalność firmy Top Racing to także projektowanie i produkcja różnorodnych gadżetów (smycze, koszulki, czapeczki, długopisy, polary, kurtki, itp) z logo firmy. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszej jakości produktów po atrakcyjnych cenach.

pixelpixelpixelpixelpixel