Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od dostępnosci produktów. W przypadku produktów dostępnych od ręki wysyłka następuje tego samego dnia (jeśli zamówienie złożone jest do godziny 14:00). W przypadku wyboru przesyłki kurierskiej dostarczenie do klienta następuje najczęściej już następnego dnia, w przypadku wyboru Poczty Polskiej okres ten wynosi od 1 do 2 dni. Warunki te dotyczą zamówień za pobraniem oraz realizacji płatności poprzez system DotPay lub PayPal.

 

W przypadku wybrania wysyłki po wpłacie na konto nadanie przesyłki następuje w momencie zaksięgowania środków na naszym rachunku bankowym. Zaksięgowanie wpłaty następuje zazwyczaj w ciągu 1 dnia od momentu wpłaty. Aby przyspieszyć wysyłke produktu, można wysłac za pośrednictwem e-maila potwierdzenie wpłaty (wygenerowane poprzez konto elektroniczne lub wskanowany dowód wpłaty).

 

W przypadku wybrania produktów dostępnych na zamówienie, czas realizacji powiększony będzie o określoną podczas składania zamówienia ilość dni potrzebnych na import produktu od zagranicznego producenta.

pixelpixelpixelpixelpixel