Zwroty i wymiana

Wszystkie kupione w sklepie Gadzetyrajdowe.pl produkty podlegają wymianie lub zwrotowi

  1. Kupujący ma prawo zwrócić towar bez podania przyczyny w ciąg 14 dni od daty otrzymania zamówionego towaru (zgodnie z z art.7 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny - Dz. U. z 2000r, nr 22, poz. 271 ze zm.).  
  2. Zwrot towaru po okresie 14 dni od daty otrzymania zamówienia następuje w przypadku stwierdzonej wady fabrycznej produktu. Zwrot wartości zakupionego towaru (bez wpłaconych kosztów wysyłki) następuje po odebraniu przez nas przesyłki ze zwrotem i stwierdzeniu wady fabrycznej produktu. Koszty wysyłki towarów do siedziby sklepu (Poczta Polska, przesyłka priorytetowa) ponosi kupujący.
  3. Wymiana towaru następuje w przypadku stwierdzenia przez klienta faktu złego rozmiaru zakupionego produktu. Wysyłka do klienta następuje po odebraniu przez nas przesyłki z produktem podlegającym wymiane (w przypadku dostępności "od ręki" wybranego rozmiaru). Warunkiem realizacji wymiany towaru jest stwierdzenie przez sklep Gadzetyrajdowe.pl, iż produkt nie jest uszkodzony, a metki i opakowania producenta nie zostały naruszone. Koszty wysyłki towarów do siedziby sklepu (Poczta Polska, przesyłka priorytetowa) ponosi kupujący.
pixelpixelpixelpixelpixel