Nowa kolekcja Red Bull Racing 2021

2021-04-15

Po niezwykle udanym poprzednim sezonie zespół Red Bull Racing ponownie staje do walki o przełamanie wieloletniej dominacji Mercedesa. Napędzana silnikami Hondy ekipa z Milton Keynes udowodniła już, że będzie trzeba się z nią liczyć w kontekście tytułów mistrzowskich.


Zespół złożony z młodego i niezwykle szybkiego Maxa Verstappena oraz doświadczonego Meksykania Sergio Pereza – niemal w ostatniej chwili włączonego do składu, na pewno będzie groźnym przeciwnikiem.Red Bull Racing 2021

Najnowsza kolekcja podkreśla ambicje Red Bull Racing poprzez zastosowane detale stylistyczne w granatowej serii Teamwear. Jednocześnie powrócono do pierwotnej nazwy, bez dodatkowych sponsorów tytularnych, takich jak Infiniti, czy Aston Martin.

Kolekcja zaprojektowana dla fanów, to przede wszystkim szeroki wybór odzieży w barwach narodowych kierowców. Pomarańczowe koszulki i czapki z nazwiskiem Maxa Verstappena, ale także bluzy i czapki w barwach meksykańskiej flagi narodowej. To wszystko uzupełnione o sprawdzone wzory odzieży wyłącznie z logo zespołu.

 

Aston Martin F1 2021

 

Aston Martin F1 2021

 

Aston Martin F1 2021

 


Link do najnowszej kolekcji Aston Martin Red Bull Racing
https://www.gadzetyrajdowe.pl/firm-pol-1281521087-Red-Bull-Racing-F1-Team.html

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel